Kancelářská židle X7
Kancelářská židle X7
Kancelářská židle X7
 

další

Kancelářská židle X7

Kancelářská židle X7

Model X7 je novým představitelem luxusního kancelářského sezení. Konstrukce této modelové řady pozorně sleduje světové trendy, speciálně věnuje pozornost ergonomii. Teorii dynamiky aplikuje na opěráku židle, který svou exklusivní synchronizací upevnění zmírňuje tlak na páteř uživatele. Při náklonu se opěradlo pohybuje v poměru 2:1 a tím dělá sezení vyrovnanější a více přirozené. Součástí opěráku je výškově stavitelná opěrka bederní páteře a také je k dispozici regulovatelná opěrka hlavy. Mechanika je montována synchronní s aretací ve 4 polohách s možností regulace přítlaku opěráku dle hmotnosti uživatele.
Konstrukce sedáku má černou nylonovou bezpečenostní strukturu s injektovanou nehořlavou pěnou zaručující dlouhodobou tvarovou paměť a důkladný komfort sezení.
Ve standardu je sedák s hloubkovou regulací.
Područky s měkčenou plyuretanovou pěnou na dotykové části jsou 3D regulovatelné. Pětiramenný kříž z nylonu, nebo leštěného hliníku s kolečky o průměru 60mm.

Líbí se Vám?
Zeptejte se nezávazně na cokoliv.

Nezávazná poptávka

Barevná provedení

šedá/grey černá/black červená/red oranžová/orange zelená/green modrá/blue bílá/white

Barevná provedení opěráku X7

61 černá/black 69 červená/red 68 modrá/blue 65 šedá/grey 66 oranžová/orange 62 bílá/white 60 hnědá/brown 67 zelená/green

Barevná provedení sedáku kat. H

E1 černá/black E2 šedá/grey E3 zelená/green E4 modrá/blue E5 žlutá/yellow E6 červená/red E7 oranžová/orange

Barevné vodoodpudivé provedení sedáku kat. E

Dynamika opěráku

Teorii dynamiky aplikuje na opěráku židle, který svou exklusivní synchronizací upevnění zmírňuje tlak na páteř uživatele. Výšková regulace opěrky páteře.

Sedák s hloubkovou regulací

Konstrukce sedáku má černou nylonovou bezpečnostní strukturu s injektovanou nehořlavou pěnou zaručující dlouhodobou tvarovou paměť a důkladný komfort sezení. Ve standardu je sedák s hloubkovou regulací.

3D regulovatelné područky

Područky s měkčenou polyurethanovou pěnou na dotykové části.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Doporučíme Vám nejbližšího prodejce našich produktů, který Vám s Vaší objednávkou dokáže pomoct a postará se o to, abyste na nic nezapomněli.

*
*
*