Elle system
Elle system
Elle system
 

další

Elle system

Elle system

Elle System je luxusní křeslo nebo pohovka v 1- nebo 2-místném provedení pro použití v bytových interiérech, čekárnách, přijímacích místnostech, relaxačních zónách firem nebo v saloncích.
Polstrovaná sedačka plněná flexibilní nehořlavou polyuretanovou pěnou k dispozici s opěrkou nebo bez opěrky hlavy. 4-ramenná základna na výběr v chromu nebo epoxidované práškové lakované oceli v bílé nebo černé barvě a plastovými podložkami. V kombinaci je k dispozisi osmanská podnožka pro maximální pohodlí, vyrobená z bukové překližky, polstrování z měkké polyuretanové pěny se 4-ramennou základnou.
Spodní konstrukce obsahuje nohy, které jsou po stranách vkládány do jednotlivých struktur vyrobené z tlakově litého hliníku nebo lakované epoxidovou barvou černá/bílá, se samočinnou regulací výšky kluzáků. Precizní řemeslné zpracování čalounění s viditelným prošitím v potahové látce nebo kůži, dodává tomuto křeslu naprostou exkluzivitu.

Líbí se Vám?
Zeptejte se nezávazně na cokoliv.

Nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Doporučíme Vám nejbližšího prodejce našich produktů, který Vám s Vaší objednávkou dokáže pomoct a postará se o to, abyste na nic nezapomněli.

*
*
*