Kancelářská židle X2
Kancelářská židle X2
Kancelářská židle X2
 

další

Kancelářská židle X2

Kancelářská židle X2

X2 je typickým představitelem moderní kancelářské židle, která Vám bude příjemným partnerem i při dlouhodobém sezení v kanceláři.
Židle je vybavena synchronní mechanikou nové technologie s aretací ve 4 pozicích, tuhost náklonu opěráku se nastaví automaticky dle hmotnosti uživatele. Opěrák s příjemnou síťovinou je vyroben tak, aby svojí pružností dovoloval přizpůsobit se veškerým homokinetickým pohybům při náročné kancelářské práci. Důležitým prvkem opěráku je pevná opěrka bederní páteře. Židle je k dispozici s regulovatelnou opěrkou hlavy. Konstrukce sedáku má černou nylonovou bezpečnostní strukturu s injektovanou nehořlavou pěnou zaručující dlouhodobou tvarovou paměť a důkladný komfort sezení. Područky jsou ve standardu výškově stavitelné s měkčenou polyuretanovou pěnou na dotykové části-regulovatelné vpřed/vzad. Pětiramenný kříž z nylonu, nebo leštěného hliníku s kolečky o průměru 60mm.

Líbí se Vám?
Zeptejte se nezávazně na cokoliv.

Nezávazná poptávka

Barevná provedení

71 černá/black 72 šedá/grey 74 červená/chilli 75 modrá/blue 76 zelená/green

Barevná provedení opěráku X2

E1 černá/black E2 šedá/grey E3 zelená/green E4 modrá/blue E5 žlutá/yellow E6 červená/red E7 oranžová/orange

Barevné vodoodpudivé provedení sedáku kat. E

60 hnědá/brown 61 černá/black 62 bílá/white 65 šedá/grey 66 oranžová/orange 67 zelená/green 68 modrá/blue 69 červená/red

Barevná provedení sedáku kat. H

Detail opěrky hlavy

Regulovatelná ergonomická opěrka hlavy

Pružný opěrák

Opěrák s příjemnou síťovinou je vyroben tak, aby svojí pružností dovoloval přizpůsobit se veškerým homokinetickým pohybům při náročné kancelářské práci.

 

Synchronní mechanika

Židle je vybavena synchronní mechanikou nové technoogie s aretací ve 4 pozicích. Tuhost náklonu opěráku se nastaví automaticky dle hmotnosti uživatele.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Doporučíme Vám nejbližšího prodejce našich produktů, který Vám s Vaší objednávkou dokáže pomoct a postará se o to, abyste na nic nezapomněli.

*
*
*