Kancelářská židle B3
Kancelářská židle B3
Kancelářská židle B3
 

další

Kancelářská židle B3

Kancelářská židle B3

Model B3 je komfortní model ergonomické kancelářské židle, kde na první místo řadíme jednoduché ovládání a nastavení všech komponentů. Pro výrobu jsou pečlivě vybírány dílce odpovídající veškerým ergonomickým požadavkům. Mechaniky jsou k výběru synchronní, na výběr je mechanika nové technologie s automatickou regulací náklonu dle hmotnosti uživatele. Sedák je dodáván ve standardu s hloubkovou regulací, základem kvalitního čalounění je injektovaná pěna do formy v nehořlavém provedení. Područky s 3D regulací mají luxusní prvky z hliníku, dotykové plochy z měkčeného polyuretanu. Díky novým komponentům je k dispozici pomocí aretačních páček jednoduchá možnost rozšíření područek do šířky. Konstrukce opěradla je z černého nylonu s nataženou elastickou textilní síťovinou v černé barvě. Součástí opěráku je výškově regulovatelná opěrka bederní páteře. K dispozici je i čalouněná opěrka hlavy, možnost barev dle výběru zákazníka. Pětiramenný kříž z nylonu, nebo leštěného hliníku s kolečky ve standardu o průměru 50mm nebo na výběr o průměru 60mm.

Líbí se Vám?
Zeptejte se nezávazně na cokoliv.

Nezávazná poptávka

Barevná provedení

61 černá/black 69 červená/red 68 modrá/blue 65 šedá/grey 66 oranžová/orange 62 bílá/white 60 hnědá/brown 67 zelená/green

Barevná provedení sedáku kat. H

B1 černá/black

Barevná provedení opěráku B3

E1 černá/black E2 šedá/grey E3 zelená/green E4 modrá/blue E5 žlutá/yellow E6 červená/red E7 oranžová/orange

Barevné vodoodpudivé provedení sedáku kat. E

Detail opěrky hlavy

Exkluzivitu modelu zvýrazňuje regulovatelná čalouněná opěrka hlavy.

3D regulovatelné područky

Područky s měkčenou polyurethanovou pěnou na dotykové části.

Sedák s hloubkovou regulací

Konstrukce sedáku má černou nylonovou bezpečnostní strukturu s injektovanou nehořlavou pěnou zaručující dlouhodobou tvarovou paměť a důkladný komfort sezení. Ve standardu je sedák s hloubkovou regulací o 7 cm.

 

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Doporučíme Vám nejbližšího prodejce našich produktů, který Vám s Vaší objednávkou dokáže pomoct a postará se o to, abyste na nic nezapomněli.

*
*
*