Kancelářská židle B3L
Kancelářská židle B3L
Kancelářská židle B3L
 

další

Kancelářská židle B3L

Kancelářská židle B3L

B3L v provedení s celočalouněným opěrákem a doplňky z hliníku na držáku čalouněné opěrky hlavy, područkách a kříži dělají z tohoto modelu naprosto exklusivní křeslo. Mechaniky jsou k výběru synchronní, na výběr je mechanika nové technologie s automatickou regulací náklonu dle hmotnosti uživatele. Sedák je dodáván ve standardu s hloubkovou regulací, základem kvalitního čalounění sedáku je injektovaná pěna do formy v nehořlavém provedení. Područky mají luxusní prvky z hliníku, dotykové plochy z polyuretanu. Díky novým komponentům je k dispozici pomocí aretačních páček jednoduchá možnost rozšíření područek do šířky. Konstrukce opěradla je rám s injektovanou pěnou do formy v nehořlavém provedení s výškovou regulací UP-DOWN. K dispozici je i čalouněná opěrka hlavy, opět z injektované pěny do formy. Pětiramenný kříž z nylonu, nebo leštěného hliníku s kolečky ve standardu o průměru 50mm, nebo na výběr o průměru 60mm.

Líbí se Vám?
Zeptejte se nezávazně na cokoliv.

Nezávazná poptávka

Barevná provedení

60 hnědá/brown 61 černá/black 62 bílá/white 65 šedá/grey 66 oranžová/orange 67 zelená/green 68 modrá/blue 69 červená/red

Barevná provedení sedáku i opěráku kat. H

E1 černá/black E2 šedá/grey E3 zelená/green E4 modrá/blue E5 žlutá/yellow E6 červená/red E7 oranžová/orange

Barevná provedení sedáku i opěráku kat. E (vodoodpudivé)

Detail opěrky hlavy

Čalouněná opěrka hlavy z injektované pěny do formy s kvalitním čalouněním je uchycena k opěráku pomocí designových hliníkových prvků.

Detail sedáku

Konstrukce sedáku má černou nylonovou bezpečnostní strukturu s injektovanou nehořlavou pěnou zaručující dlouhodobou tvarovou paměť a důkladný komfort sezení. Ve standardu je sedák s hloubkovou regulací o 7 cm, detail páčky umožňující jednoduchou šířkovou regulaci područek.

Šířkově regulovatelné područky

Designové područky s luxusními prvky z hliníku, dotykové plochy z polyuretanu.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Doporučíme Vám nejbližšího prodejce našich produktů, který Vám s Vaší objednávkou dokáže pomoct a postará se o to, abyste na nic nezapomněli.

*
*
*