Kancelářská židle ERGOFIT-A
Kancelářská židle ERGOFIT-A
Kancelářská židle ERGOFIT-A
 

další

Kancelářská židle ERGOFIT-A

Kancelářská židle ERGOFIT-A

Pracovní židle ERGOFIT je moderní židle určená pro dlouhodobé kancelářské sezení. Použitím nových designových konceptů dotváří obraz moderních kancelářských prostor.
Membránová síťovina opěráku a opěrky hlavy je vyrobena z ekologického a vysoce kvalitního materiálu s vysokou pevností a odolností proti roztržení, otěru, nečistotám a je snadno čistitelná. Bionický design bederní opěrky – poloviční, uzavřený bederní kloub ve tvaru motýla v blízkosti oblouku bederní páteře účinně zmírňuje tlak na pas, svaly a napravuje špatné návyky při sezení. Potahová látka sedáku je snadno snímatelná a pratelná.

https://www.youtube.com/watch?v=U9NFkLHqs44&t=10s

Líbí se Vám?
Zeptejte se nezávazně na cokoliv.

Nezávazná poptávka

Barevná provedení

Černá Šedá

Barevná provedení opěráku ERGOFIT

Černá Šedá

Barevná provedení sedáku ERGOFIT

Design: Martin BALLENDAT

Martin Ballendat se narodil v Bochumu v Německu v roce 1958. Vystudoval průmyslový design na univerzitě Folkwang v Essenu.

1983-1986 navrhoval pro společnost Sedus, Waldshut, do roku 1995 vedl oddělení designu a vývoje produktů pro společnost Wiesner Hager v Rakousku. Je majitelem dvou ateliérů v Německu a Rakousku, kde spolu se 16 zaměstnanci vede nezávislé designové studio.

Navrhoval pro více než 30 známých značek ve 13 zemích a více než 15 let působil jako lektor a hostující profesor na Vysoké škole aplikovaných věd v oboru designu ve Štýrském Hradci a Salcburku. Je vítězem 100 ocenění v oblasti designu.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Doporučíme Vám nejbližšího prodejce našich produktů, který Vám s Vaší objednávkou dokáže pomoct a postará se o to, abyste na nic nezapomněli.

*
*
*