Victory 100
Victory 100
Victory 100
 

další

Victory 100

Victory 100

VICTORIA 100 je sedací systém pro konferenční sály a posluchárny. Nylonová konstrukce sedáku je z čalouněné tvarované polyuretanové pěny, opěrák je k dispozici ve dvou různých výškách a může být umístěn v různých úhlech sedadla, v závislosti na poloze a sklonu podlahy. Systém sklopení sedadla pomocí protizávaží. Područky jsou čalouněné s polyuretanovou výplní
Dotyková plocha područky čalouněná nebo ve dřevě. V100 je ukotvena do ocelového nosníku a k podlaze přichycena kruhovou základnou. Tato základna je umístěna každé dvě nebo tři křesla a je vyrobena z oceli s epoxidovou ochrannou lakovou povrchovou úpravou. Na vyžádání můžeme dodat světelné označení řad. VICTORY může být vybaven i sklopným stolkem se systémem "antipanic".

Pro více informací nás prosím kontaktuje, k uvedenému modelu zpracujeme kompletní výrobní dokumentaci na základě Vašeho požadavku.

CENÍK NA VYŽÁDÁNÍ.

Líbí se Vám?
Zeptejte se nezávazně na cokoliv.

Nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Doporučíme Vám nejbližšího prodejce našich produktů, který Vám s Vaší objednávkou dokáže pomoct a postará se o to, abyste na nic nezapomněli.

*
*
*