O nás

Tradice výroby sedacího nábytku ve Svitavách započala v roce 1991 s úmyslem vyvíjet a uvádět na trh výrobky, které budou pro klienty zajímavé svojí kvalitou, designem, cenou a technickým řešením. Ryze česká, rodinná firma PONT začala prezentovat v licenci vyráběný sedací nábytek italské společnosti Mobilex. Již od počátku bylo filosofií firmy dodávat výrobky v kvalitě, kterou můžeme garantovat pětiletou zárukou. Přirozeným vývojem však vznikla myšlenka osamostatnění se od licenční výroby a nasměrovat podnikání naprosto samostatnou cestou a proto v roce 2009 vznikla nástupnická firma EMAGRA, s.r.o. Naše společnost započala éru vlastního vývoje a rozšířila své aktivity v oblasti nákupu komponentů z čistě italských komponentů i na další trhy. Pečlivým výběrem všech dodavatelů jsme dosáhli větší míry konkurenceschopnosti za dodržení všech kvalitativních procesů ve smyslu standardní pětileté záruky na kompletní výrobek.

V současné době společnost vlastní a řídí již druhá generace rodinných příslušníků původního zakladatele, pana Zdeňka Žižky staršího, přičemž společnost nadále nese typické prvky ryze rodinného podniku.

EMAGRA, s.r.o. je významným dodavatelem kancelářských, jednacích a konferenčních židlí v České republice. Během několika let jsme naše obchodní aktivity rozšířili na slovenský a maďarský trh, kde máme vlastní obchodní zastoupení. Naše výrobky jsou však nárazově dodávány i na trh rakouský, německý a USA.

Společnost vlastní výrobní areál ve Svitavách, kraj Pardubický (cca 80 km severně od Brna) o rozloze 7520 m2. Do našich skladů jsou naváženy komponenty našich dodavatelských firem, které jsou bedlivě kontrolovány, ve vlastním provozu realizujeme čalounickou výrobu na základě konkrétních požadavků klientů, provádíme balení do vlastních kartonů, či kartonů s logem klienta, které jsou následně expedovány. Současná roční kapacita je cca 15-20000 židlí /rok, která však může být kdykoli dle požadavků navýšena.

 

    

EMAGRA, s.r.o., administrativní budova, prostory pro čalounický provoz a montáž

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Doporučíme Vám nejbližšího prodejce našich produktů, který Vám s Vaší objednávkou dokáže pomoct a postará se o to, abyste na nic nezapomněli.

*
*
*