čtyřnohá konstrukce
M5
čtyřnohá konstrukce stohovatelná po pěti kusech
 

další

provedení na lyžinách

M5

Přijímáme stále nové výzvy, a proto jsme na přání našich klientů připravili nový model jednací židle s ohledem nejen na kvalitní sezení, ale i dokonalé sladění barev konstrukcí, čalounění sedáků, opěráků a síťovin s našimi ergonomickými kancelářskými židlemi. Použitím identických materiálů docílíme dokonalosti interiéru. K dispozici je provedení na čtyřech nohách s možností dodání s pojezdovými kolečky, na lyžinách, které jsou stohovatelné, tak na čtyřramenném designovém kříži. Konstrukce jsou standardně v černé, šedé barvě, nebo v chromu. Sedáky a opěráky jsou k výběru plastové, čalouněné, nebo opěrák s moderní síťovinou. Plusem je velký výběr doplňků, sklopných stolků pro konference, spojovacích prvků do řad, možnost dodání židlí na traverzách pro čekárny. A co je důležité, na všechny výrobky a jejich modifikace poskytujeme opět standardně záruku 5 let.

Líbí se Vám?
Zeptejte se nezávazně na cokoliv.

Nezávazná poptávka

Barevná provedení

60 hnědá/brown 61 černá/black 62 bílá/white 65 šedá/grey 66 oranžová/orange 67 zelená/green 68 modrá/blue 69 červená/red

Barevná provedení sedáku i opěráku kat. H

bílá/white černá/black šedá/grey

Barva konstrukce

51 šedá/grey 52 černá/black 53 červená chilli/red chilli 54 zlatá/gold 56 modrá/blue 57 trávová zelená/grass green 58 bílá/white

Barevná provedení opěráku M5

E1 černá/black E2 šedá/grey E3 zelená/green E4 modrá/blue E5 žlutá/yellow E6 červená/red E7 oranžová/orange

Barevná provedení kategorie E (vodoodpudivé)

Variabilita provedení M5

Sklopný stolek jako výbava jednací židle, poskytuje jednajícímu prostor pro realizaci vlastní činnosti, je k dispozici pro praváky i leváky. Židle M5 je k dispozici v tomto provedení: čtyřnohá konstrukce, lyžiny, kříž a čtyřnohá konstrukce s kolečky.

Provedení se sklopným stolkem

Stohovatelná čtyřnohá konstrukce

Provedení s kolečky

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Doporučíme Vám nejbližšího prodejce našich produktů, který Vám s Vaší objednávkou dokáže pomoct a postará se o to, abyste na nic nezapomněli.

*
*
*