Kancelářská židle X5H
Kancelářská židle X5H
Kancelářská židle X5H
 

další

Kancelářská židle X5H

Kancelářská židle X5H

Kancelářská židle X5H je dalším technickým zlepšením úspěšné modelové řady X5. Použitím nových komponentů, které umožňují jednoduchým zmáčknutím knoflíku nastavit hloubku sedáku, se X5H přizpůsobí naprosto každému i specifickému uživateli. X5H je ideální židle pro dlouhodobé kancelářské sezení, která je vybavena moderní synchronní mechanikou tak, aby vyhovovala veškerým ergonomickým normám. Konstrukce opěradla je z černého nylonu s elastickou síťovinou v různých barvách. K dispozici je provedení s regulovatelnou opěrkou hlavy, síťovina v barvě opěráku. Sedák má černou nylonovou bezpečnostní strukturu s injektovanou nehořlavou pěnou. Židle je dodávána s výškově a šířkově 2D, nebo 3D regulovatelnými područkami s měkčenou polyuretanovou pěnou na dotykové části.
Standardem X5H je výškově regulovatelná opěrka bederní páteře, na přání i do hloubky. Pětiramenný kříž z nylonu, nebo leštěného hliníku s kolečky o průměru 60mm.


Kvalitu výrobku garantujeme pětiletou zárukou.

Líbí se Vám?
Zeptejte se nezávazně na cokoliv.

Nezávazná poptávka

Barevná provedení

G51 G52 G53 G54 G56 G57 G58

SÍŤOVINA KAT. G

K1 K2 K3 K4 K5 K6

SÍŤOVINA KAT. K

Sedák s hloubkovou regulací

Konstrukce sedáku má černou nylonovou bezpečnostní strukturu s injektovanou nehořlavou pěnou zaručující dlouhodobou tvarovou paměť a důkladný komfort sezení. Ve standardu je sedák s hloubkovou regulací.

Detail ovládání hloubkové regulace sedáku

Nastavení hloubky sedáku jednoduchým zmáčknutím knoflíku o 7 cm.                                                                  

Područky

výškově stavitelné s měkčenou polyuretanovou pěnou na dotykové části, regulovatelné vpřed/vzad, otočné vlevo/vpravo

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Doporučíme Vám nejbližšího prodejce našich produktů, který Vám s Vaší objednávkou dokáže pomoct a postará se o to, abyste na nic nezapomněli.

*
*
*