Kancelářská židle ATHENA/B
Kancelářská židle ATHENA/B
Kancelářská židle ATHENA/B
 

další

Kancelářská židle ATHENA/B

Kancelářská židle ATHENA/B

Židle Athena s perforovaným plastovým opěradlem zajišťuje perfektní oporu. Tvar byl pečlivě studován v souladu s komplexní architekturou lidských zad. Speciální konstrukce poskytuje opěradlu přirozenou flexibilitu, která umožňuje sledovat rotaci ramen uživatele při každodenním používání. Židle Athena je plně synchronizovaná kancelářská židle, kterou lze snadno přizpůsobit lidem všech výšek a velikostí a současně zajistit správnou ergonomii. Nabízená židle Athena je vyrobena v kombinaci ohebného perforovaného opěráku zad, sedáku s hloubkovým posuvem a synchronní mechanikou se 4 polohami. 4D područky jsou otočné a regulovatelné jak výškově, tak šířkově, ale také vpřed i vzad. Pětiramenný pyramidový nylonový nebo hliníkový kříž s kolečky o průměru 50 mm.

Záruka na kompletní výrobek je 5 let.

Líbí se Vám?
Zeptejte se nezávazně na cokoliv.

Nezávazná poptávka

Flexibilita

Díky inovativní směsi polymerů je opěradlo flexibilní a robustní zároveň. Plus také velmi jemný na povrchu.

Vzdušnost

Perforované opěradlo má specifický tvar s roztaženými otvory pro zajištění proudění vzduchu a správnou podporu současně.

Nastavitelnost

Vestavěná bederní podpora může být přizpůsobená vaší oblíbené poloze, aby vám poskytla úlevu při vašich každodenních činnostech.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Doporučíme Vám nejbližšího prodejce našich produktů, který Vám s Vaší objednávkou dokáže pomoct a postará se o to, abyste na nic nezapomněli.

*
*
*